preloader logo

Demir Çelik Fiyatları

İnşaat Demiri Fiyatları

Demirlerimiz analizli ve TSE garantili olup, betonarme yapılarda kayma ve çekme gerilmelerine karşı garantilidir ve yumuşakdır. Depreme dayanıklıdır. Fabrikalardan direk inşaat demirlerimizin satışı yapılmaktadır.

Hurda Fiyatları

Demir çelik sektörün kullandığı hurda demirlerin anlık fiyatlarını müşterilerimizin akıllı telefonlarına bildirim atarak takip etmelerini sağlamaktayız. Böylece müşterilerimizin ham madde fiyatlarını tetikleyen hurda demirlerin fiyatlarını görerek hammadde ürünlerin fiyatların nereye devrileceğini görebilmelerini öngörmek için bu hizmeti sunmaktayız.

Pik Demir Fiyatları

Pik demir, Kardemir ve İskenderun'da demir çelik fabrikalarımızın yüksek fırınlarında üretilerek demir cevherinin külçe halinde eritilmesiyle hazırlanır. Depomuza çekilir. Satışa hazır hale getirmekteyiz.

Uçbaş Demir Fiyatları

İnşaat demiri ile uğraşan firmamız anlaşmalı demir çelik tesislerinden inşaat demiri alırken yanında uçbaş demiri alıp malzemeyi iş ortakları ile uçbaş demiri içindeki kırpıntı demirlerden temizleyip siz değerli müşterilerimizin kullanımına hazır hale getirip satışını sunmaktayız.

Filmaşin Demir Fiyatları

Çivicilere; hasır çelikçilere, civata ve somun üreten kıymetli müşterilerimize enteğre tesislerinden tedarik edilen filmaşin demirlerimiz satışa hazır hale getirilip direk müşterilemize doğrudan satışı yapılmaktadır.

Kullanıcı deneyimini arttırmak ve web sitemizin trafiğini analiz edebilmek için bazı çerezler kullanıyoruz. Bu nedenle web sitemizin kullanım verilerinizi analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Çerez kullanım detaylarımız için "Gizlilik Sözleşmesi" sayfamızı ziyaret ediniz.