preloader logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Her Bahar Bir Çiçekle Başlar

Firmamız 24.01.2014 tarihinde kurulmuştur. Bir çiçekle bahar gelmez ama her bahar bir çiçekle başlar.Bu anlayışdan hareketle Demir Çelik sektöründe Türkiye markası olmak için kollarımızı sıvadık.

Sermayemiz önce  ahlak ve maneviyattır. Bizim için hazinemiz  olan önce ahlak ve maneviyat düsturundan hareketle kırmızı çizgilerimiz şunlardır:

-Banka kredisi ile kesinlikle işimiz olmaz.

-Aman, aman satışlar çok cirolar yapmaktan ziyade Allah ticaretten ayağımızı kaydırmasın. Ayağımızı yorgana göre uzatalım.

-Malzeme aldığımız, verdiğimiz firmalarda seçici oluruz. Önceliğimiz ehliyet, liyakat ve insani değerler olacaktır.

İş yeri hak kapısıdır. Rabbine yalvar yakar, Çeşmim gidir. Çeşmeleri akmasada damlar. Bu sözden hareketle işimize aşığız sizlere hizmete hazırız.

Bizler de bu hak kapısında önce Allah'ın izniyle sonra da sizlerin vesilesiyle çorba içmek için çok değerli siparişlerinizi bekleriz.

Kullanıcı deneyimini arttırmak ve web sitemizin trafiğini analiz edebilmek için bazı çerezler kullanıyoruz. Bu nedenle web sitemizin kullanım verilerinizi analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Çerez kullanım detaylarımız için "Gizlilik Sözleşmesi" sayfamızı ziyaret ediniz.