preloader logo

AHSEN DEMİR ÇELİK’DEN STEEL RADAR’A ZİYARET

AHSEN DEMİR ÇELİK’DEN STEEL RADAR’A ZİYARET

Ahsen Demir Çelik Genel Müdürü Ramazan Öksüz İzmir’de Karşıyaka ilçesinde  Anadolu 323 plazada bulunan iş ortağı SteelRadar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Öksüz “Piyasa araştırma iş ortağımız SteelRadar’a nezaket ziyaretinde bulunduk. Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır sözünü tesirli kılmak için kahvelerini içtik. MaaaaşaALLAH diyelim çok geniş ve araştırma kadrosunu gözlerimizle müşahede  etmiş olduk. Allah çalışmalarında kolaylıklar  versin. Bilgi güçtür. Bu minval üzerinde iş ortaklığımızın artarak devam  etmesini diliyorum.    

Misafirperverliklerinden dolayı  Cem Öztüre ve Sevda Yıldız’a teşekkür ederiz . “ ifadelerini kullandı. 


Steel Radar Genel Müdürü Cem Öztüre ise ziyaretlerinde dolayı Ramazan Öksüz’e teşekkür etti. Öztüre “ Ahsen Demir Çeliğe İnşaat demiri satışlarında hayırlı  kazançlar diliyoruz ve hayırlı müşteriler edinmesini istiyoruz” dedi  


Ramazan Öksüz’ün ziyaretinde Kayan Taşımacılık firma müdürü Mustafa Kayan ve eşleri Şehriban Kayan’da hazır bulundu 

Kullanıcı deneyimini arttırmak ve web sitemizin trafiğini analiz edebilmek için bazı çerezler kullanıyoruz. Bu nedenle web sitemizin kullanım verilerinizi analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Çerez kullanım detaylarımız için "Gizlilik Sözleşmesi" sayfamızı ziyaret ediniz.